KNUT LJUNGBERG. Landskap med hus, olja på duk, signerad och daterad 52.

118387. KNUT LJUNGBERG. Landskap med hus, olja på duk, signerad och daterad 52.

56 x 68 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 68 cm.

Antal besök: 1 469