BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, s.k Hauptkopia, 1900-tal.

118381. BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, s.k Hauptkopia, 1900-tal.

Längd 110, bredd 48, höjd 80,5 cm.

Slitage, smärre märken och obetydligt fanerskada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 553