FASKINKNIV, HUGGARE, svenska, 1800-tal. KRUTHORN.

11834. FASKINKNIV, HUGGARE, svenska, 1800-tal. KRUTHORN.

Huggare m/1856, för inf.manskap. Kruthornets längd 20,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 5 573