BYRÅ, gråmålad, 1900-tal.

BYRÅ, gråmålad, 1900-tal.
118303. BYRÅ, gråmålad, 1900-tal.

Längd 90, bredd 48, höjd 89 cm.

Slitage, renoverad, märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, renoverad, märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 100