MATSALSBORD, Engelsk stil, 1900 tal.

118270. MATSALSBORD, Engelsk stil, 1900 tal.

Diameter 120 cm. 2 st mellanskivor à 56 cm st.
total längd 232 cm. pelarformad fot med benavslut i mässing.

Slagmärken/repor/bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 169