SYBORD, FÄLLBORD, 1800-tal.

SYBORD, FÄLLBORD, 1800-tal.
11823. SYBORD, FÄLLBORD, 1800-tal.

Fällbordet med intarsia. Sybordets mått; längd 59, bredd 40, höjd 71. Fällbordets mått längd 55, bred 38, höjd 74 cm.

Slitage. skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 876