MARC CHAGALL (1887-1985). "La vache bleue". Färglitografi.

118235. MARC CHAGALL (1887-1985). "La vache bleue". Färglitografi.

Signerad Marc Chagall och numrerad 46/75. 32 x 24,5 cm, bladstorlek 55 x 36,5 cm. Utförd 1967.
Litteratur: Mourlot 488.

Något gulnad, liten ram efter passepartout.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litteratur: Mourlot 488.

Antal besök: 3 385