Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vinterlandskap. Olja på duk. Signerad Erve.
118211. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vinterlandskap. Olja på duk. Signerad Erve.
55x65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55x65 cm.
Garpenhus Auktioner
855