BORDSDEKORATION, silver, i form av fisk med ledad kropp, 1900-tal.

118139. BORDSDEKORATION, silver, i form av fisk med ledad kropp, 1900-tal.

Längd 17,5, vikt ca 90 g.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17,5, vikt ca 90 g.

Slitage.

Antal besök: 2 608