SKULPTUR, trä, allmoge, 1800-tal.

118126. SKULPTUR, trä, allmoge, 1800-tal.

Form som en hund.
Höjd 13 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Form som en hund.
Höjd 13 cm.

Slitage.

Antal besök: 846