BYRÅ samt SPEGEL, Louis XVI-stil, 1900-tal.

118122. BYRÅ samt SPEGEL, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Byrån fanerad i mahogny. Stenskiva. Spegeln bronserad. Längd 63 cm, bredd 34 cm, höjd 67 cm. Spegelns höjd 80 cm.

Spegeln med senare bronsering. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 589