SOFFA, rokokstil, 1900-tal.

SOFFA, rokokstil, 1900-tal.
1181227. SOFFA, rokokstil, 1900-tal.

Längd 120 cm, djup 50 cm, hud 95 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 300