ANATOMISKA MODELLER, 4 st, plast, 1900-tal.

1181079. ANATOMISKA MODELLER, 4 st, plast, 1900-tal.

I form av organ såsom hjärtat och en hand.
Handens längd ca 18,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handens längd ca 18,5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 785