TOILETTEBORD, Fröseke Nybrofabriken, 1900-tal.

118089. TOILETTEBORD, Fröseke Nybrofabriken, 1900-tal.

Längd 84, bredd 37, höjd 122 cm.

Slitage, glasskiva med nagg, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 538