HÄNGSKÅP, bemålat trä, Allmoge, daterad 1852.

1180832. HÄNGSKÅP, bemålat trä, Allmoge, daterad 1852.

Inredning med lådor och fack. Originalmålning. Initialer samt daterad 1852. Bredd 78 cm. 29 cm. Höjd 95 cm.

Ytslitage samt orangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage samt orangrepp.

Antal besök: 507