SABEL, 17/1800-tal.

SABEL, 17/1800-tal.
1180699. SABEL, 17/1800-tal.

Klinga rikligt dekorerad med vapensköld samt text Fathham et egg.
Klingans längd 82 cm. Total längd 100 cm.

Slitage. Balja kraftigt rostanlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!
1180699. SABEL, 17/1800-tal.

Antal besök: 1 105