AXEL KULLE. KÖKSINTERIÖR.

AXEL KULLE. KÖKSINTERIÖR.
1180233. AXEL KULLE. KÖKSINTERIÖR.

Signerad, olja på pannå 52x42 cm.

Restaurerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Restaurerad.

Antal besök: 1 245