BO HULTÉN. PARTI GRAFIK (2). Olika motiv. Färgserigrafi. Signerade och daterade -90.

118016. BO HULTÉN. PARTI GRAFIK (2). Olika motiv. Färgserigrafi. Signerade och daterade -90.

Båda 62x48 cm
Oramade.

Rullande, hanteringsveck.

Bo Hultén (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Båda 62x48 cm
Oramade.

Rullande, hanteringsveck.

Bo Hultén (Född 1945)

Antal besök: 794