TIDNINGSSTÄLL, trä, vägghängt, målad dekor av bl a tomtar och älvor, jugend, daterad a tergo 1905.

11795. TIDNINGSSTÄLL, trä, vägghängt, målad dekor av bl a tomtar och älvor, jugend, daterad a tergo 1905.

Text a tergo: Till Albert Alberg julafton 1905, Minne af "Tomtemor".
Längd 28, höjd 62 cm.

Mindre slitage, torrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28, höjd 62 cm.

Mindre slitage, torrspricka.

Antal besök: 2 607