TRÄGUBBAR, 3 st, 1900-tal.

TRÄGUBBAR, 3 st, 1900-tal.
117941. TRÄGUBBAR, 3 st, 1900-tal.

Höjd 12,5 - 16 cm.

Kaptenen med nagg på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12,5 - 16 cm.

Kaptenen med nagg på foten.

Antal besök: 959