BARBORD samt STOLAR, 4 st, bl a Skandiform 1900/2000-tal.

117926. BARBORD samt STOLAR, 4 st, bl a Skandiform 1900/2000-tal.

Bord med vitlackerad skiva. Ben i stål. Bord diam 80, höjd 110 cm. Stolar i svartlackerat stål.

Fläckar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar. Bruksslitage.

Antal besök: 1 374