SKRIN, Firma Svenskt Tenn, stämplad 1927, tenn.

11789. SKRIN, Firma Svenskt Tenn, stämplad 1927, tenn.

Lock med dekor av lejon, design Anna Petrus, längd 15, bredd 9,5, 5,5 cm.

Smärre slitage och skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och skada.

Antal besök: 5 644