STOR VETTE, 18/1900-tal.

STOR VETTE, 18/1900-tal.
1178976. STOR VETTE, 18/1900-tal.

Stor Vette troligt originalmålning 1800/1900-tal med en bredd/längd på 19 x 43 cm, tillverkad på Gotland enligt uppgift.

Ålders- samt Bruksslitage, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 548