NILS JOHANSSON. Akvarell.

NILS JOHANSSON. Akvarell.
1178954. NILS JOHANSSON. Akvarell.

Island. Signerad. 22x29 cm.

Oramad. Mindre ytslitage.

Nils Johansson (1922–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Island. Signerad. 22x29 cm.

Oramad. Mindre ytslitage.

Nils Johansson (1922–2014)

Antal besök: 2 754