NILS JOHANSSON. Akryl på duk.

1178946. NILS JOHANSSON. Akryl på duk.

Abstrakt komposition. Signerad. 113x113 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Nils Johansson (1922–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramad.

Nils Johansson (1922–2014)

Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Placering
TRUM
Antal besök: 256