ETT BARNS PULL-ALONG HÄSTLEKSAK.

1178901. ETT BARNS PULL-ALONG HÄSTLEKSAK.

troligen slutet av 1800-talet, med handsydd ponnyhud på en snidad träram, ögon, träbotten och hjul, 42cm hög (a/f).

Lekburna och med förluster i synnerhet; 1 öra, svans, punkteringar och gamla lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dreweatts Online
Antal besök: 720