BARNKÄRRA, trä, 18/1900-tal.

BARNKÄRRA, trä, 18/1900-tal.
1178430. BARNKÄRRA, trä, 18/1900-tal.

Längd 115 cm, bredd 50 cm, höjd 80 cm.

Omfattande skador, färgbortfall, delar sittplankan saknas, rostangrepp, suflett lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 241