LJUSARMAR, 2 st, mässing, varav en för 2 st ljus, 1700/1800-tal.

11783. LJUSARMAR, 2 st, mässing, varav en för 2 st ljus, 1700/1800-tal.

Längd från vägg ca 14 cm.

Slitage, borrade för el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd från vägg ca 14 cm.

Slitage, borrade för el.

Antal besök: 785