IVAN IVARSON (1900-1939). teckning signerad med dedikation. Daterad 1933.

117794. IVAN IVARSON (1900-1939). teckning signerad med dedikation. Daterad 1933.

"Erik Bimer efter ett stormigt och behärsket leverne. Juli 1933 Fullt porträttlikt". 35x19.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 284