ARMBANDSUR, ZENITH, 18k guld, med rektangulär urtavla.

1177800. ARMBANDSUR, ZENITH, 18k guld, med rektangulär urtavla.

med verk nr 3592818, boett nr 765262, caliber 170, 1900-talets mitt, 38x27 mm, armband av 18k guld, längd 18 cm, total vikt 61 gram.

Fungerande vid katalogiseringstillfället. Bruksslitage och bakboett med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 791