ALLMOGE. STOLAR 4 stycken, 1800-tal.

117777. ALLMOGE. STOLAR 4 stycken, 1800-tal.

Brunbetsade med svart målad sits
Sitthöjd ca 46 cm, totalhöjd ca 80 cm.

Slitage samt en stolsits med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 105