PARTI BLANDADE GLAS, 1900-tal.

117772. PARTI BLANDADE GLAS, 1900-tal.

Blandade delar glas så som remmare, likörglas, snapsglas mm. Olika utförande och storlek.

Någon del med litet nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Någon del med litet nagg.

Antal besök: 657