SKÅLFAT, Kina 1700-tal.

SKÅLFAT, Kina 1700-tal.
117770. SKÅLFAT, Kina 1700-tal.

Dekor med urnor och blommor,
Diameter 16.5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med urnor och blommor,
Diameter 16.5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 806