ARNE CASSEL. Gärdet, Stockholm, olja på duk, signerad.

117766. ARNE CASSEL. Gärdet, Stockholm, olja på duk, signerad.

47 x 65 cm.

Duksskada.

Arne Cassel (1898–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 65 cm.

Duksskada.

Arne Cassel (1898–1965)

Antal besök: 1 738