MICHEAL FARRELL. "STORM IN A TEA-CUP".

1177504. MICHEAL FARRELL. "STORM IN A TEA-CUP".

Signerad och daterad -77, numrerad 69/150, dagmått ca 60x88 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 435