LJUSSTAKAR 6 delar. Vitmetall, Nagel/BMF Tyskland, 1900-talets andra hälft.

117748. LJUSSTAKAR 6 delar. Vitmetall, Nagel/BMF Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Total höjd 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 926