RESEGRAMMOFON, His Masters Voice, 1920-30-tal.

117745. RESEGRAMMOFON, His Masters Voice, 1920-30-tal.

Längd ca 41.2 cm Bredd ca 28.4 cm. Höjd ca 14.9cm.
Svart låda med läderhandtag.

Slitage / läder torkat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart låda med läderhandtag.

Slitage / läder torkat.

Antal besök: 1 721