VÄGGSKÅP, björk, Gideon Nilsson, Linköping, 1900-talets första hälft.

117744. VÄGGSKÅP, björk, Gideon Nilsson, Linköping, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 54cm, bred ca 32 cm, djup ca 20.5 cm.

Bruksslitage. Avskavningar, repor och stötmärken förekommer.
Invändigt med fläckar/missfärgningar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 424