GÖRAN DANIELSSON. Olja på pannå, signerad GD. 62.

117740. GÖRAN DANIELSSON. Olja på pannå, signerad GD. 62.

Komposition, 122 x 90 cm.

Något färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, 122 x 90 cm.

Något färgbortfall.

Antal besök: 7 731