NÅLMÄRKEN samt MEDALJER, 1900-tal.

117699. NÅLMÄRKEN samt MEDALJER, 1900-tal.

Bl.a. från Belgien.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bl.a. från Belgien.

Slitage.

Antal besök: 1 101