OKÄND KONSTNÄR. Kustmotiv, olja på duk, signerad Salmson.

117645. OKÄND KONSTNÄR. Kustmotiv, olja på duk, signerad Salmson.

38 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 55 cm.

Antal besök: 1 064