LJUSSTAKE, LOCKDOSA, keramik, Inger Persson Rörstrand, A Percy Gefle. 1900-tal1900-tal.

1176312. LJUSSTAKE, LOCKDOSA, keramik, Inger Persson Rörstrand, A Percy Gefle. 1900-tal1900-tal.

höjd 17 och 11 cm
Detta föremål säljes till förmån för Cancerfonden
enligt Inga-Lisa Jönssons önskan, Färjestaden.

lockskål med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 17 och 11 cm

lockskål med nagg.

Antal besök: 316