MATSALSBORD och STOLAR, 6+4 st, gustaviansk stil, 1900-tal.

117622. MATSALSBORD och STOLAR, 6+4 st, gustaviansk stil, 1900-tal.

Gråmålat. Stolar med randig klädsel. Bordets mått; längd 246, bredd 148,5 , höjd 75 cm, 4 st iläggskivor á 58 cm.

Slitage och fläckar, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 232