PARTI KERAMIK, 10 delar, 1950/60-tal, Sverige.

11761. PARTI KERAMIK, 10 delar, 1950/60-tal, Sverige.

Bla, Lisa Larson, Gustavsberg, Rörstrand och Uppsala Ekeby.

Smärre slitage, lagningar, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 941