ELISABETH MORITZ. blandteknik på duk, signerad.

1176146. ELISABETH MORITZ. blandteknik på duk, signerad.

Komposition. Ca 54 x 43 cm.

Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition. Ca 54 x 43 cm.

Mindre repor.

Antal besök: 2 227