FÅTÖLJ MED FOTPALL, teak med svart/vit galonklädsel.

117601. FÅTÖLJ MED FOTPALL, teak med svart/vit galonklädsel.

1960-tal.

lagning samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1960-tal.

lagning samt bruksslitage.

Antal besök: 968