VINKARAFFER, 1 par, kristall, 1800-tal.

117594. VINKARAFFER, 1 par, kristall, 1800-tal.

1 par vinkarafffer, kristall,1800-tal.

Lagningar, i hänklarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar, i hänklarna.

Antal besök: 1 416