LJUSSTAKE, förgylld mässing, Vallonmässing.

1175427. LJUSSTAKE, förgylld mässing, Vallonmässing.

Höjd 20 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 2 607