SÄTTUGNSPLATTA, St Göran och draken, gjutjärn, 1700-tal.
1175305. SÄTTUGNSPLATTA, St Göran och draken, gjutjärn, 1700-tal.
63x56 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
63x56 cm.
Slitage.
1 011