MARC CHAGALL. EFTER. Färglitografi.

1175255. MARC CHAGALL. EFTER. Färglitografi.

Le Boucet. Signerad i trycket samt numrerad 50/500 ex.
68x56 cm.

Marc Chagall (1887–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

68x56 cm.

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besök: 2 725